UFO – opinie

http://www.cne.com.pl/pracanowejery/technologianowejery/tojestfizykaerygrawitacji.htm

„(…)Zajmujesz się tą tematyką od wielu lat, czy coś przez ten czas zmieniło się w tej dziedzinie?

– To, co jest najbardziej istotne w dziedzinie badań nad zjawiskiem grawitacji dzieje się za zamkniętymi bramami wojskowych instytutów i otoczone jest najwyższą tajemnicą. Możemy się tylko domyślać dlaczego tak się dzieje. W USA opatentowany został przez Borisa Volfsona „Antigravity Spaceship”
/US Patent No. 6,960,975 of Nov.1,2005/

Nie wiem co się dalej dzieje z tym urządzeniem, czy ktokolwiek zainteresował się tym, czy są robione jakieś próby i czy to w ogóle będzie działać. Nasze działania w dalszym ciągu ograniczają się do pobożnych zamiarów. Na przeszkodzie – jak zwykle- stoi brak środków finansowych i brak zainteresowania poważnych sponsorów i inwestorów.

Również w dziedzinie teorii nie znajduję nic rewelacyjnego. Nie jestem naukowcem i nie mam bezpośrednich kontaktów z kręgami uczonych ale z dostępnych mi książek niewielu wnosi coś nowego. Przeważnie autorzy /najczęściej profesorowie fizyki/ jeden za drugim powtarzają te same teorie niewiele dodając własnych rewelacji. Jedynie nieliczni, o których pisałem w swoich artykułach formułują nowe teorie /Michio Kaku, Smolin/. Mam wrażenie, że temat jest tak trudny i skomplikowany, że przekracza możliwości intelektualne większości naukowców i dlatego unikają jego podjęcia.

Jestem jednak niepoprawnym optymistą i jestem przekonany, że ludzie wreszcie zrozumieją, że praktyczne opanowanie grawitacji jest główną drogą do cywilizacyjnego skoku ludzkiego gatunku. Od lat, bezskutecznie ludziom usiłuję to przekazać.

Według Ciebie obiekty UFO obserwowane na całym świecie swoje niezwykłe możliwość manewrowe zawdzięczają właśnie silnikom grawitacyjnym?

– Tak i chyba tylko i wyłącznie silniki grawitacyjne umożliwiają pojazdom UFO wykonywanie tak niesamowitych manewrów. Manewry te to: gwałtowne hamowanie i stopowanie pojazdu od najwyższych prędkości do zera, zawisanie w locie, skręcanie pod kątem prostym i ostrym, bezgłośny lot przy największych prędkościach bez wytwarzania fali dźwiękowej /przy przekraczaniu bariery dźwięku/, nagłe pojawianie się i znikanie i wiele jeszcze innych, niewyobrażalnych wprost możliwości. Wynika to ze szczególnej cechy pola grawitacyjnego sztucznie wytworzonego, niezależnego od stałego pola grawitacyjnego naszej planety. Cecha ta polega na właściwości grawitonów, które zdolne są opuścić nasz trójwymiarowy świat i przeniknąć do innego, równoległego świata, lub wymiaru. Pisze świata lub wymiaru bo sam nie wiem i chyba nikt nie wie na czym ta różnica polega. Nie byłem tam jeszcze, jak będę /a mam taką nadzieję/ – to Wam powiem. Wcześniej wspomniałem o „bąblu grawitacyjnym”. Wymyśliłem takie pojęcie aby łatwiej wytłumaczyć co się dzieje wokół silnika grawitacyjnego.(…)”

Co stoi za propagandą ufo?
http://radtrap.wordpress.com/2011/06/01/co-stoi-za-propaganda-ufo/

http://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

http://radtrap.wordpress.com/2012/05/23/propaganda-ufo-wojna-swiatow-wellesa/
„Dzisiaj Ameryka byłaby wściekła gdyby żołnierze ONZ wkroczyli do Los Angeles by przywrócić porządek (odnosił się do protestów w LA z 1991 roku). Jutro będą za to wdzięczni! Jest to szczególnie zrozumiałe gdy powie się im że istnieje zagrożenie z poza naszego świata, czy to prawdziwe czy ogłoszone, które zagraża naszej egzystencji. Wtedy właśnie ludzie z całego świata będą domagać się by uratować ich przed tym złem. Tym czego boi się człowiek jest nieznane. Gdy przedstawi się ten scenariusz, indywidualne prawa będą świadomie oddane na rzecz gwarancji że Światowy Rząd odpowiednio zajmie się ludzmi. (…)”

Tajemna historia świata
Komentarze Kasjopean nabierają zupełnie nowego znaczenia na tle obecnej sytuacji – wobec 9/11 i całej reszty – tak jak i parcie Busha do „wojny”. Zwróćmy też uwagę na najbardziej interesujący komentarz, że „świadomość i aktywność obcych na naszej planecie” jest „podzielona na frakcje i poszufladkowana”. Dochodzimy tu do funkcji COINTELPRO, jaką jest tworzenie fikcyjnych organizacji atakujących grupy powstałe w dobrej wierze i zakłócanie ich pracy.

2013 – Obcy przybywali na ziemię-Miedwiediew stwierdził fakt?

CZYTAJ O MOIM PONAD PÓŁROCZNYM ŚLEDZTWIE TUTAJ 4 STRONY: HTTP://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=959 Ale sam dzięki kilku skojarzeniom i absolutnie racjonalnym domysłom odkryłem tę prostą, prostacką wręcz prawdę, że aż niewiarygodną. Obcy to nie jakieś stwory czy potwory. Nie gady czy zielone ludki. Obcy to LUDZIE!!! Ludzie będący na naszej ziemi tysiące lat, którzy ukrywali się wśród nas i poprzednich cywilizacji starożytnych, które zawsze doprowadzali do zguby. Obcy to tacy sami ludzie jak Ty i ja. To ludzie wszystkich najprawdopodobniej ras jakie znamy lub przynajmniej kilku. Dzięki temu mogą tak skutecznie się ukrywać między nami, żyć między nami i tworzyć ten system właśnie tak jak to opisywałem wcześniej za pomocą innych świadomych lub mniej świadomych ludzi wplatanych w ten system poprzez przekupstwo, korupcję, złodziejstwo czy oddanie jakiegoś skrawka władzy. Nie może być inaczej, bo gdyby było inaczej, bo gdyby „oni” nie byli ludźmi to nie udawało by się im tak skutecznie ukrywać, rządzący większości państw ze służbami wszelkiego rodzaju na czele nie zdołali by ich tak skutecznie ukrywać i co więcej wcale by nie chcieli gdyby ci „oni” ludźmi nie byli. Tylko ludzie wtopieni w nasze społeczeństwo tworzący ukrytą grupę i ukryte społeczeństwo-społeczność w naszym społeczeństwie mogą się tak skutecznie ukrywać pod naszym nosem. (…)”

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew wykazał się poczuciem humoru mówiąc o UFO

„- Mówię to pani pierwszy i ostatni raz – Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki są przekazywane nowemu prezydentowi. Bardziej dokładne informacje otrzyma Pani z filmu dokumentalnego pt. „Faceci w czerni” . Więcej nie powiem, bo to może spowodować panikę.”

„(…) JAK TRAKTUJESZ SŁOWA MEDWIEDIEWA?

Oczywiście jako żart i nic więcej. Widać to zresztą z jego wyrazu twarzy, wynika to zresztą z całej sytuacji. Nie wierzę za grosz, że mają jakieś zespoły do analizy UFO. Wiem, że zawsze jest grupa ludzi, która z wypiekami na twarzy opowiada farmazony o tym, jakie to są spiski możnych tego świata w sprawie UFO, ale ja po prostu w to nie wierzę. W Stanach Zjednoczonych miałem okazję rozmawiać z emerytowanym politykiem z samego szczytu, który pełnił funkcję sekretarza stanu za rządów Cartera. Powiedział wyraźnie: ja wierzę w UFO, ale nie zajmowaliśmy się tym. I dokładnie tak samo jest w Rosji. Gdzieś tam są jakieś raporty wojskowe, ale nie trafiają one na posiedzenie Rady Federacji Rosyjskiej. Jest to margines marginesu. Ot, tak właśnie, żeby się pośmiać, strzelić jakimś dowcipem o „teczce o obcych”. I to wszystko. (…)”

„Miedwiediew mówił prawdę. Jest rosyjski film dokumentalny „Men in Black”, który zdecydowanie polecam (na YouTube). Niemozliwym jest, by tak wielki kraj i tak mocną ręką rządzony (przynajmniej w przeszłości) nie interesował się zjawiskiem UFO. Są materiały które świadczą, że oni też mają podziemną bazę (bazy) gdzie badają rozbite pojazdy UFO.”

Watykan mógł mieć kontakty z przedstawicielami obcej cywilizacji

„Działalność opisywanego przez Barbato watykańskiego wywiadu SIV została podobno zapoczątkowana w wyniku spotkania prezydenta USA, Dwighta D. Eisenhowera z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji. Spotkanie rzekomo miało miejsce w Air Force Base Muroc Airfield w lutym 1954 roku. Podobno brał w nim udział również ówczesny biskup Los Angeles, James McIntyre. Zaraz po „bliskich spotkani trzeciego stopnia”, biskup idzie do Rzymu, aby zreferować o tym niesamowitym wydarzeniu papieżowi Piusowi XII.  Po wysłuchaniu biskupa McIntyre nakazał utworzenie SIV, którego zadaniem było zbieranie wszelkich informacji na temat działalności istot pozaziemskich.  Biskup McIntyre, wracając do USA, stał się głównym koordynatorem operacji przeniesienia zebranych informacji do Watykanu.”

2014 – Snowden donosi: USA rządzą kosmici
„Według tych informacji, to obcy w latach 30-tych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Dzięki ich pomocy Niemcy były choćby w stanie zbudować flotę zaawansowanych technologicznie łodzi podwodnych (patrz: Adolf Hitler umarł na Antarktydzie). Pomimo wsparcia obcej rasy i pozaziemskiej technologii III Rzeszy nie udało się pokonać siłom aliantów dysponującym jedynie „ludzką” techniką. Wkrótce jednak obcy znaleźli kolejne imperium, z którym zdecydowali się nawiązać kontakt. Wybór padł na Stany Zjednoczone. Jak podaje raport w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków z różnorakich doniesień o UFO.

Nordycy odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania bo dziś wg doniesień Fars Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy. Obecnie ich celem jest stworzenie ogólnoświatowego systemu kontroli, która pozwoli ukryć istnienie kosmitów i zachować wpływy na Ziemi.

Jak to się dzieje, że poważna, państwowa agencja prasowa powołuje się na tak niepewne źródła? Oficjalnie informacje mają pochodzić od Edwarda Snowdena, ale autorzy publikacji przyznają, że te sensacyjne wieści pojawiły się po raz pierwszy na stronie należącej do Sorcha Faal, o których już kiedyś pisałem przy okazji Encyklopedii Spisku. Czy Waszym zdaniem powinniśmy dać wiarę tym wiadomościom?

Doradca Banku Światowego oświadcza, że Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziemi

„Daje ona do zrozumienia, że w Rzymie rządzi rasa znana jako Homo Capensis. Jak sama mówi ich DNA jest zdecydowanie różne od naszego, dlatego nie ma co liczyć na potomstwo tej rasy i naszej. W wywiadzie Hudes stwierdziła, że Homo Capensis to nie jest rasa pozaziemska, a wręcz przeciwnie, humanoidzi tego gatunku stworzyli zaawansowaną cywilizację w okresie przed poprzednim zlodowaceniem.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s